خدمات مهاجرین


1- انتخاب مشاورین خبره جهت راهنمایی

اولین گام برای انتخاب مسیر درست جهت دریافت ویزا انتخاب مشاورین مطمئن و خبره می باشد.


2- ارائه کامل مدارک خود جهت رسیدگی نزد ما

در گام دوم باید در تهیه مدارک خود کاملا دقت نمایید زیرا این امر جهت رسیدگی به پرونده شما برای اخذ ویزا بسیار مهم می باشد( مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن در قسمت های بعدی موجود میباشد).


3- بررسی و انجام عملیات اداری توسط مشاورین و کارمندان ما

در گام سوم کلیه مراحل قانونی جهت اخذ ویزا تا روز مصاحبه توسط مشاورین و کارمندان ما انجام خواهد شد .

خدمات ویژه به مشتریانی که کشور سوئد را انتخاب کرده اند

مشاوره حضوری در آفیس

مشتريان گرامي ميتوانند با رزرو وقت قبلي در وب سايت ، از طريق تلفن يا ايميل ما براي انجام مشاوره با ما در ارتباط باشند.

راهنمایی در زمینه استفاده از مراکز تفریحی

مادران و پدراني که صاحب فرزند ميباشند، زوج هاي جوان و... ميتوانند براي معرفي مکان هاي مناسب ، مقرون و بصرفه جهت تفريح و سرگرمي از ما مشاوره بگيرند.

اپلیکیشن های کاربردی

با توجه به پيشرفت روزافزون تکنولوژي نرم افزار و اپليکيشن هاي متعددي برای همیاری شما وجود دارد که مي ميتوانيم بهترين ها را به شما معرفي نماييم.

راهنمایی در رابطه با جستجو مشاغل (کسب و کار)

با توجه به اینکه در کشور سوئد بیشتر مشاغل از طریق جستجوی اینترنتی انجام میشود ما میتوانیم شما را به بهترین شکل و به بهترین مسیر هدایت و راهنمایی نماییم.

خدمات تحت وب

ما با توجه به دارا بودن تيمي قدرتمند در زمينه مارکتينگ و خدمات تحت وب، ميتوانيم مشاور خوبي براي بهينه سازي، معرفي و صعود کسب و کار شما در زمينه الکترونيکي باشيم.

Social Media

توییتر | گوگل پلاس | فیسبوک | اینستاگرام

چرا انتخاب ما

فاکتور تجربه در کار

مدیریت و کارکنان شرکت آبنوس متخصص در کلیه امور ثبت , راه اندازی و گرداندن شرکت با بیش از 30 سال سابقه در کشور سوئد می باشند.

اگر می‌خواهید راه پیش‌رویتان را بشناسید، از کسی بپرسید که از آن رد شده باشد. - ضرب‌المثل چینی.

درباره شرکت BEMANNINGSFÖRETAG

شرکت آبنوس در زمینه تامین نیروی انسانی با شرکتهای معتبر و چند ملیتی همکاری می کند, این شرکت عضو اتحادیه تامین نیروی انسانی سوئد و طرف قرارداد کلیه سندیکالهای فعال در سوئد می باشد.بدین ترتیب شرکت آبنوس معتبر, با کارکنان با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز برای کسب اقامت سوئد( که همان اتحادیه اروپا ) می باشد

رمز موفقیت

کارکنان ما با آشنایی در کلیه امور مهاجرتی و مالیاتی و داشتن همکاری با ارگانهای مرتبط بسیار مسلط و جدی آماده خدمت رسانی به هم وطنان گرامی می باشد.

مهارت در کار

ما با تجربه طولانی کلیه امور را در اسرع وقت و با دقت انجام میدهیم, قبل از هراقدامی با ما تماس بگیرید و از مشورت متخصصین ما بهره بگیرید.متاسفانه شرکتها و افرادی سودجو در این زمینه فعالیت می کنند که با دادن اطلاعات نادرست و وعده های پوچ و غیر واقعی از هموطنان سواستفاده مادی و معنوی میکنند , دریافت اقامت و شهروند اتحادیه اروپا شدن مسیرهای خاص قانونی دارد که باید طی شود که به قوی شاعر نابرده رنج گنج میسر نمی شود..

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن

 • اصل پاسپورت

  اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار( امضاء شده ) و پاسپورت قدیم.
 • 2قطعه عکس

  2قطعه عکس (رنگی- زمینه سفید-70% چهره - 3.5*4.5 )
 • اصل شناسنامه

  اصل شناسنامه همراه با ترجمه آن .
 • مدارک مالی و بانکی

  * ریز پرینت بانکی 6یا 3ماه اخر به زبان انگلیسی- حداقل موجودي 40.000.000 تومان (به ازائه هر نفر) با مهر بانک (حساب کوتاه مدت یا جاری).* در صورت داشتن ، اصل سند سپرده بلند مدت لازم است (سپرده های بانکی).* درست بودن نام صحیح مسافر و تاییدیه بانک لازم است.
 • اصل سند ملکی

  اصل سند ملکی (ترجمه رسمی و مهر داد گستری)
 • مدارک شغلی

  * پزشکان: پروانه مطب+کارت نظام پزشکی(ترجمه) / دانشنامه تحصیلی(ترجمه). * مهندسان: پروانه مهندسی/کارت نظام مهندسی(ترجمه). * وکلا:پروانه وکالت/کارت وکالت(ترجمه). * کسبه: پروانه کسب (ترجمه)/کارت بازرگانی(ترجمه) در صورت داشتن. * صاحبان شرکتها:روزنامه رسمی تاسیس شرکت و آخرین تغیرات شرکت( ترجمه با مهر دادگستری)+ گواهی شغلی (با ذکر سمت،سابقه کاری،حقوق و مزایا)(ترجمه). کارت بازرگانی(ترجمه) در صورت داشتن. * کارمند بخش خصوصی: روزنامه رسمی تاسیس شرکت و آخرین تغیرات شرکت( ترجمه با مهر دادگستری)+ گواهی شغلی (با ذکر سمت،سابقه کاری،حقوق و مزایا)(ترجمه)+لیست بیمه 6 ماهه (ترجمه). * ساختمان سازها:اصل گواهینامه ساختمان/اصل قرارداد همکاری/اصل پایان کار ساختمان/کارت انبوه سازی. * مشاغل دولتی:حکم کارگزینی + فیش حقوقی 3ماهه(ترجمه). * بازنشسته ها : حکم بازنشستگی + آخرین فیش حقوقی(ترجمه). * دانش آموزان و دانشجویان : نامه اشتغال به تحصیل و کارت دانشجویی(ترجمه).
 • سفر خانم خانه دار

  در صورت سفر خانم خانه دار مدارک فوق از همسر ایشان کسب میشود
 • قطعه عکس

  قطعه عکس (رنگی- زمینه سفید-70% چهره - 3.5*4.5 )
 • سفر کودک

  در صورت سفر كودك موافقتنامه محضري از سرپرست كودك لازم است.

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 • Add: Veddestavägen 24, 175 62 Järfälla
 • Email: info@eumigrant.com
 • Website: www.eumigrant.com

درباره ما

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…