ما را بیشتر بشناسید

29 فروردين 1394 Author :  

مدیریت و کارکنان شرکت آبنوس (EU migrant) متخصص در کلیه امور ثبت و راه اندازی شرکت با بیش از 30 سال سابقه در کشور سوئد می باشند.


ما را بیشتر بشناسید:

نیروی انسانی : شرکت آبنوس در زمینه تامین نیروی انسانی (BEMANNINGSFÖRETAG) با شرکتهای معتبر و چند ملیتی همکاری می کند, این شرکت عضو اتحادیه تامین نیروی انسانی سوئد و طرف قرارداد کلیه سندیکالهای فعال در سوئد می باشد.بدین ترتیب شرکت آبنوس معتبر, با کارکنان با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز برای کسب اقامت سوئد( که همان اتحادیه اروپا ) می باشد .
جدیت در کار : کارکنان ما با آشنایی در کلیه امور مهاجرتی و مالیاتی و داشتن همکاری با ارگانهای مرتبط بسیار مسلط و جدی آماده خدمت رسانی به هم وطنان گرامی می باشد.
سرعت عمل : ما با تجربه طولانی کلیه امور را در اسرع وقت و با دقت انجام میدهیم, قبل از هراقدامی با ما تماس بگیرید و از مشورت متخصصین ما بهره بگیرید.
نکته قابل توجه : متاسفانه شرکتها و افرادی سودجو در این زمینه فعالیت می کنند که با دادن اطلاعات نادرست و وعده های پوچ و غیر واقعی از هموطنان سواستفاده مادی و معنوی میکنند , دریافت اقامت و شهروند اتحادیه اروپا شدن مسیرهای خاص قانونی دارد که باید طی شود که به قول شاعر نابرده رنج گنج میسر نمی شود.

0 Comment 1466 Views
EU migrant

EU migrant مفتخر است تا با داشتن نیروهای خبره بهترین مسیر را برای گرفتن ویزای شینگن و اقامت کاری فراهم آورد.

Website: eumigrant.com

Leave your comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

  • Add: Veddestavägen 24, 175 62 Järfälla
  • Email: info@eumigrant.com
  • Website: www.eumigrant.com

درباره ما

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…