هر آنچه در رابطه با آمریکا و ویزای آمریکا

26 تیر 1394 Author :  

در باره آمریکا


مساحت آمریکا دو برابر اتحادیه اروپا میباشد،و جمعیت آن بیش از 300 میلیون نفر است.در سال گذشته به تنهایی 10 میلیون نفر مهاجر جدید برای کار و زندگی به آمریکا مهاجرت کردند.


آمریکا روابط نزدیکی با انگلستان،استرالیا،نیوزیلند و بقیه اعضای ناتو دارد و همچنین روابط تجاری نزدیکی با کانادا و مکزیک دارد.
طبق سرشماری آمریکا در سال 2007 متوسط درآمد هر خانواده آمریکایی 50،233$ میباشد.
به ازای هر 1000 نفر ساکن در آمریکا 759 عدد خودرو وجود دارد که این میزان دو برابر اروپا است.
دولت ایالتی و محلی بخش آموزش را اداره کرده وبچه ها از سن 6 سالگی تا 16-18 سالگی به مدرسه میروند.
سن امید به زندگی در آمریکا 77.8 سال است که یک سال کمتر از اروپای غربی می باشد.
مهاجرتهای اخیر از آسیا و آمریکای لاتین به تنوع فرهنگی در آمریکا اضافه شده است.
آمریکاییها 5 ساعت در روز تلویزیون تماشا میکنند که این میزان از همه جای دنیا بیشتر است.

سازمانهای شهروندی و مهاجرتی آمریکا

مهاجرت به ایالات متحده امریکا تحت نظارت سازمانهای شهروندی ایالات متحده و مهاجرتی آمریکا (USCIC)میباشد،که شاخه ای از حوزه امنیت کشور میباشد.

USCIC که ضامن امنیت کشور است تمامی مراحل انجام درخواست ویزای مهاجرتی و همچنین شهروندی دائم و اقامت دائم را برعهده دارد.

جهت کسب اقامت دائمی باید کارت اقامت دائمی یا Permanent Resident Card برای حداقل پنج سال متوالی داشته باشید و مسافرتی به خارج از آمریکا بیش از ده روز نداشته باشید.اگر دراین مدت با شخصی مقیم آمریکا ازدواج کنید این میزان 3 سال میشود.

شهروندی در آمریکا

شهروندی در آمریکا بسته به شرایط شما بین 3 تا 5 سال به شما داده میشود.
مهاجرت به ایالات متحده امریکا و ویزای آمریکا

قبل از مسافرت به آمریکا ، شهروند کشوری دیگر باید ویزای غیر مهاجرتی که برای اقامت موقت است و ویزای مهاجرتی برای اقامت دائم را دریافت نماید.نوع ویزا به هدف شما از مسافرت وابسته است و توسط قوانین مهاجرتی آمریکا تعریف میشود ویزاهای آمریکا به طور کلی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند:


ویزای غیر مهاجرتی-جهت مسافرت موقت به آمریکا

ویزاهای غیر مهاجرتی برای مسافران بین المللی میباشد که بطور موقت به آمریکا میایند.این ویزا که در پاسپورت شما است پس از صدور به شما اجازه مسافرت به یکی از پورتهای ورودی برای مثال فرودگاه را میدهد و همچنین این ویزا به منزله درخواست اجازه ورود به ایالات متحده به آفیسرمهاجرت دپارتمان امنیت ملی و حراست مرزها میباشد.ویزای آمریکا ورود به این کشور را تضمین نمینماید.

مسافران بین المللی بنا به دلایل متعددی به آمریکا سفر میکنند که شامل گردشگری،تجارت،درمان و انواعی از کارهای موقت میباشد.نوع ویزای مورد نیاز توسط قوانین مهاجرتی تعریف شده و به هدف شما از سفرتان وابسته است.
ویزای مهاجرتی-برای مسافرت دائم به آمریکا

مهاجرت و زندگی دائم در آمریکا تصمیم مهم و پیچیده ای است.بطور کلی،برای درخواست ویزای مهاجرتی،یک شهروند خارجی میبایست توسط خویشاوندانش که شهروند آمریکایی هستند یا افرادی که اقامت دائم دارند یا فردی که در آینده کارفرمای وی است حمایت شود.بنابراین اولین قدم پر کردن فرم درخواست شهروندی آمریکا و سازمانهای مهاجرتی میباشد.

انواع ویزا آمریکا :

منبع : abravani

Leave your comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

  • Add: Veddestavägen 24, 175 62 Järfälla
  • Email: info@eumigrant.com
  • Website: www.eumigrant.com

درباره ما

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…